Тел.: (056) 409-50-77; 409-50-76; 409-50-75; 409-50-80; (0564) 28-10-53

Про підприємство

    Підприємство об’єднання громадян Криворізьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих – одне з найстаріших в Україні виробників світлотехнічної та іншої продукції. За довгі роки роботи ми досягли певних результатів – нашу продукцію добре знають як в Україні, так і за кордоном.

 

 

    Наше підприємство засноване в червні 1933 року за наказом Ради народних комісарів України. Спочатку це була невелика артіль, що випускала товари народного споживання. Після Великої вітчизняної війни артіль відновлює свою роботу, зростаючи, перетворюється в підприємство, та освоює нові напрямки діяльності. З 1964 року перевагу надано виробництву світло-  та електротехнічної продукції. Нарощуючи обсяги виробництва, підприємство стає одним з ведучих в цій галузі.
     Орієнтуючись на попит та потреби вітчизняного та зарубіжного ринків, підприємство в останні роки взяло курс на оновлення асортименту та номенклатури своєї продукції, використання сучасних науково-технічних та технологічних досягнень, значне підвищення якості та надійності виробів, покращення дизайну, впровадження енергозберігаючих технологій. Ми активно перебудовуємо свою роботу: вдосконалюємо менеджмент підприємства та його інформаційно-маркетинговий напрямок, розробляємо нові вироби, ширше використовуємо передові методи та рішення в поліпшенні енергоефективності освітлювальних приладів. Світлотехнічна, високовольтна та низьковольтна продукція нашого підприємства налічує понад 200 найменувань. Більшу частину номенклатури складає світлотехнічна продукція.
    Особливу увагу підприємство приділяє багатоступеневому контролю якості, починаючи з перевірки на виробництві та закінчуючи обов’язковим сертифікуванням в Україні. Вся наша продукція має паспорти, необхідні сертифікати та документацію про результати технічних іспитів.
    Серед наших споживачів – металургійні, гірничо-збагачувальні комбінати, підприємства Міськсвітло, Укртелеком, торгові, посередницькі та інші компанії України, Росії та Молдови. Основними нашими принципами співпраці з партнерами є стабільність, якість, відповідальність та взаємовигідність. Наші менеджери завжди готові надати кваліфіковану консультацію та відповісти на запитання. На складі підприємства завжди є повний асортимент продукції.
    Запрошуємо до співпраці!