Тел.: (056) 409-50-77; 409-50-76; 409-50-75; 409-50-80; (0564) 28-10-53

Освоєно виробництво двох видів світильників для зовнішнього освітлення!

У 2018 році ПОГ Криворізьке УВП УТОС продовжує працювати над освоєнням нових видів світильників з різними джерелами світла,  зовнішніми виглядями та цінами. Все це –для споживача, на любий смак та можливості.
     Освоєно виробництво двох видів світильників для зовнішнього освітлення, таких  як:
     - світлодіодний вуличний світильник LED ДКУ Rain ( потужність 30 Вт, 50 Вт, 100 Вт) є альтернативною заміною вуличних світильників під газорозрядні лампи. Даний світильник має високу ефективність і низьке енергоспоживання, за рахунок застосування в якості джерел світла сучасних світлодіодів. Стильний корпус і архітектурна елегантність дозволяють гармонійно вписатися в будь-якому оточення . Корпус світильника виконаний з алюмінієвого сплаву і покритий порошковою фарбою. Кожен світильник укомплектований світлодіодами з оптичною системою. Оптична система складається з спеціальних лінз, які забезпечують правильну діаграму світлового потоку для вуличного світильника.
        - вуличний світильник НКУ LE , який комплектується енергозберігаючими компактними лампами, ртутно-вольфрамовими та лампами розжарювання. Компактний алюмінієвий корпус надає світильнику більш сучасний вигляд, легкості   та забезпечує ступінь захисту від ІР 54 до ІР 65.

Теги